PROJE MÜHENDİSLİK STAND VE REKLAM HİZMETLERİ
Hazır Teşhir Display Portatif Standlar

Display Portatif Stand Reklam Malzemeleri

Firmanıza Özel İmalat ve Vakit Kaybettiren Bir Stand Yaptırmak Yerine Hazır Stand Yani Kolay Kurulumlu Stand Anlamına Gelir.Bu Tür Görsel standllar üretim olarak da çok vakit almaz.Müşteriye en hızlı şekilde Yetiştirilebilen Stand Çeşidi Olarak istenilen miktarda farklı tasarımlarıyla çeşidi çok olup Dijital baskılı baskısız modelleri mevcuttur.

Örnek olarak firmanızı ve ürünü tanıtacak bir stand yaptırmak istiyorsunuz.öncelikle grafik tasarım çalışması ardından standın ilk çalışma numune maliyeti sizi maliyet açısından zorlayabilir.Üretim aşamasına kadar tüketilen vakit ve ortaya çıkan stand ürünü öncelikle sizi tanıtacak olması sebebiyle yeni bir ürün çıkarmak istediğinizde stand değişikliğine sebep olabilir.

Amaç ürünü tanıtmak mı Yoksa firmanızı tanıtmak mı display Portatif standlar her iki seçenek içinde uygun standlardır.

Display portatif hazır kurulumlu standlar ; ürün ve mamullerinizi tanıtma , fuarlarda müşterilerinize gereksiz fazla ürün satmak yerine sizin firma ve ürün bazında ne iş yaptığınız gösteren stand çeşitleridir.

Tüm stand çeşitlerine göre daha az maliyetlidir....

Başlıca ürün bazında X-banner, roll-up, örümcek stand, örümcek masa, broşürlük, tatırma sunum teşhir stand, ışıklı ışıksız çerçeveler olarak hazır kurulumlu çantalı çeşitler

farklı tasarımlar olarak ta stand çeşitleri imal edilebilir...

Rollup asem Proje muhendislik 0216 517 30 46

Hazır kurulum çantalı örümcek stand proje mühendislik 0216 517 30 46

 

hazır teşhir stand proje muhendislik 0216 517 30 46

 
More Info

Stand İmalatı

Proje Mühendislik Kendi Bünyesinde Ahşap,Metal,Pleksi Stand İmalatları Yapmaktadır.Firmamız Atölyelerinde Üretilen Standlar Garantimiz Altındadır.İstenilen Tüm stand çeşitleri tarafımızca tasarımı yapılıp numune oluşturulup onayınız halinde toplu üretimi yapılmaktadır.

Display Stand

Firmamız 5mt Dijital Baskı makinamız sayesinde örümcek stand,örümcek masa,rollup,xbanner ve tüm dijital baskı gerektiren hazır display stand çeşitlerinin imalatlarını yapmaktadır.Üretilen tüm display stand çeşitleri firmamız özel garantisi altındadır.Display standlar için firmamızdan keşif ve montaj desteği alabilirsiniz.

Dijital Baskı

Dijital Baskı Çeşitleri Dış mekan ve iç mekan olarak iki çeşittir.Çeşitlerine göre de dijital baskı yapılan kağıt-kumaş veya brandanın kalitesine göre de fiyatlar değişir.Sizde işyerinize veya toplu promosyon amaçlı işyerlerine yapacağınız çalışmalarınızda uygun ve kaliteli malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Tabela Çeşitleri

Tabela Çeşitleri Sizin Talebinize bağlı olarak Kayan yazı,kutu harf tabelalar,yaz sil neon tabela,totem tabela,gravür tabela,neon tabela ve daha birçok tabela çeşidini üretim ve imalatını yapmaktayız.Firmamız profesyonel ekibi ile keşif montaj ve montaj sonrası hizmetleri devam etmektedir.Tabela çeşitlerimiz firmamız garantisi altındadır.

 

Şuanda 4 konuk çevrimiçi