PROJE MÜHENDİSLİK STAND VE REKLAM HİZMETLERİ

Örümcek Masa Stand Display Banner

Örümcek masa standlar tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz kolay taşınabilir bez çantalı alimunyum çubuklardan oluşan hazır display stand çeşidididir.Stand ön tarafına dijital baskı yapılarak görsel Görsel bölüm ön kısım pvc panellidir.İstenilirse öndeki görsel değiştirilebilir.Örümcek masalar iç taraftan raflıdır.

örümcek masa fuar organizasyon karşılama bankoları

örümcek masa masalar örümcek stand masa karşılama bankosu fuar stand dijital baskı standÖ 

Örümcek masa stand

 
More Info

Stand İmalatı

Proje Mühendislik Kendi Bünyesinde Ahşap,Metal,Pleksi Stand İmalatları Yapmaktadır.Firmamız Atölyelerinde Üretilen Standlar Garantimiz Altındadır.İstenilen Tüm stand çeşitleri tarafımızca tasarımı yapılıp numune oluşturulup onayınız halinde toplu üretimi yapılmaktadır.

Display Stand

Firmamız 5mt Dijital Baskı makinamız sayesinde örümcek stand,örümcek masa,rollup,xbanner ve tüm dijital baskı gerektiren hazır display stand çeşitlerinin imalatlarını yapmaktadır.Üretilen tüm display stand çeşitleri firmamız özel garantisi altındadır.Display standlar için firmamızdan keşif ve montaj desteği alabilirsiniz.

Dijital Baskı

Dijital Baskı Çeşitleri Dış mekan ve iç mekan olarak iki çeşittir.Çeşitlerine göre de dijital baskı yapılan kağıt-kumaş veya brandanın kalitesine göre de fiyatlar değişir.Sizde işyerinize veya toplu promosyon amaçlı işyerlerine yapacağınız çalışmalarınızda uygun ve kaliteli malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Tabela Çeşitleri

Tabela Çeşitleri Sizin Talebinize bağlı olarak Kayan yazı,kutu harf tabelalar,yaz sil neon tabela,totem tabela,gravür tabela,neon tabela ve daha birçok tabela çeşidini üretim ve imalatını yapmaktayız.Firmamız profesyonel ekibi ile keşif montaj ve montaj sonrası hizmetleri devam etmektedir.Tabela çeşitlerimiz firmamız garantisi altındadır.

 

Şuanda 17 konuk çevrimiçi