PROJE MÜHENDİSLİK STAND VE REKLAM HİZMETLERİ

 

Plastik ve Ahşap Karşılama Bankoları

Plastik vakum masa standlar firmaların kolayca kullanabileceği kolay taşınabilen özel bez çantalı fuar sunum teşhir hazır stand çeşididir.Üzerine dijital baskı uygulanarak ürün teşhir broşür sunum dağıtım işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

plastik karşılama bankosu masa 0 216 517 30 46

ALİMUNYUM AHŞAP MASA KARŞILAMA BANKOSU
Alimunyum ahşap masa standlar firmaların kolayca kullanabileceği kolay taşınabilen özel kolili fuar sunum teşhir hazır stand çeşididir.Üzerine dijital baskı uygulanarak ürün teşhir broşür sunum dağıtım işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

karşılama bankosu alimunyum masa 0 216 517 30 46

 

 
More Info

Stand İmalatı

Proje Mühendislik Kendi Bünyesinde Ahşap,Metal,Pleksi Stand İmalatları Yapmaktadır.Firmamız Atölyelerinde Üretilen Standlar Garantimiz Altındadır.İstenilen Tüm stand çeşitleri tarafımızca tasarımı yapılıp numune oluşturulup onayınız halinde toplu üretimi yapılmaktadır.

Display Stand

Firmamız 5mt Dijital Baskı makinamız sayesinde örümcek stand,örümcek masa,rollup,xbanner ve tüm dijital baskı gerektiren hazır display stand çeşitlerinin imalatlarını yapmaktadır.Üretilen tüm display stand çeşitleri firmamız özel garantisi altındadır.Display standlar için firmamızdan keşif ve montaj desteği alabilirsiniz.

Dijital Baskı

Dijital Baskı Çeşitleri Dış mekan ve iç mekan olarak iki çeşittir.Çeşitlerine göre de dijital baskı yapılan kağıt-kumaş veya brandanın kalitesine göre de fiyatlar değişir.Sizde işyerinize veya toplu promosyon amaçlı işyerlerine yapacağınız çalışmalarınızda uygun ve kaliteli malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Tabela Çeşitleri

Tabela Çeşitleri Sizin Talebinize bağlı olarak Kayan yazı,kutu harf tabelalar,yaz sil neon tabela,totem tabela,gravür tabela,neon tabela ve daha birçok tabela çeşidini üretim ve imalatını yapmaktayız.Firmamız profesyonel ekibi ile keşif montaj ve montaj sonrası hizmetleri devam etmektedir.Tabela çeşitlerimiz firmamız garantisi altındadır.

 

Şuanda 7 konuk çevrimiçi