PROJE MÜHENDİSLİK STAND VE REKLAM HİZMETLERİ

Tanıtım Fasulye Tattırma Plastik Ürün Teşhir Stand

Plastik Stand Oval ve Kare Vakum Kalıplardan oluşur ölçü ve ebatları standarttır.Üzerine Dijital Baskı Yapılarak Tüm organizasyon işlerinizde rahatça kullanabilirsiniz.Tüm standlarımız özel bez çantalı-tekerlekli ve içten ara raflıdır.Plastik tanıtım standı fiyatı alırken tekerlek ve ara raf fiyatlarını ayrıca sorunuz.

KARE TANITIM STAND
Kare plastik stand ölçüleri
header-20x90cm
ana gövde-45x85-90x85cm
derinlik-45cm
stand boyu-180cm
renk-beyaz

oval tanıtım stand 0 216 517 30 46
OVAL TANITIM STAND
Plastik hazır kalıp stand çeşididir.Oval ve Kare biçiminde iki çeşittir.Özel bez taşıma çantası vardır.Kolay kurulumu ile tüm organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.Tüm sunumlarınızda kolayca kullanabilirsiniz.Stand iç tarafında bir adet ek raf bulunmaktadır.Oval ve Kare iki çeşit olduğundan ölçüleri birbirinden farklıdır.Tekerlekli Tekerleksiz Kullanılabilir.
Oval plastik stand ölçüleri
header-18x90cm
ana gövde-85x90cm
derinlik-45cm
stand boyu-180cm
renk-beyaz
oval tanıtım stand 0 216 517 30 46

 
More Info

Stand İmalatı

Proje Mühendislik Kendi Bünyesinde Ahşap,Metal,Pleksi Stand İmalatları Yapmaktadır.Firmamız Atölyelerinde Üretilen Standlar Garantimiz Altındadır.İstenilen Tüm stand çeşitleri tarafımızca tasarımı yapılıp numune oluşturulup onayınız halinde toplu üretimi yapılmaktadır.

Display Stand

Firmamız 5mt Dijital Baskı makinamız sayesinde örümcek stand,örümcek masa,rollup,xbanner ve tüm dijital baskı gerektiren hazır display stand çeşitlerinin imalatlarını yapmaktadır.Üretilen tüm display stand çeşitleri firmamız özel garantisi altındadır.Display standlar için firmamızdan keşif ve montaj desteği alabilirsiniz.

Dijital Baskı

Dijital Baskı Çeşitleri Dış mekan ve iç mekan olarak iki çeşittir.Çeşitlerine göre de dijital baskı yapılan kağıt-kumaş veya brandanın kalitesine göre de fiyatlar değişir.Sizde işyerinize veya toplu promosyon amaçlı işyerlerine yapacağınız çalışmalarınızda uygun ve kaliteli malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Tabela Çeşitleri

Tabela Çeşitleri Sizin Talebinize bağlı olarak Kayan yazı,kutu harf tabelalar,yaz sil neon tabela,totem tabela,gravür tabela,neon tabela ve daha birçok tabela çeşidini üretim ve imalatını yapmaktayız.Firmamız profesyonel ekibi ile keşif montaj ve montaj sonrası hizmetleri devam etmektedir.Tabela çeşitlerimiz firmamız garantisi altındadır.

 

Şuanda 15 konuk çevrimiçi