PROJE MÜHENDİSLİK STAND VE REKLAM HİZMETLERİ
Plastik Stand Ucuz Raf Stand Vakum Stand

Plastik Hazır Teşhir Ürün Stantları

Hazır vakum plastik 5 raflı stand ürünümüz özel kolisi içinde olup kolayca taşınabilir.istenilen raf sayısı azaltılabilir.çoğaltılabilir.Portatif display stand ürünü her çeşit firma ürünlerinin tanıtım teşhir organizasyon işlerinizde rahatça kullanabileceğiniz stand çeşididir.Rahat kurulumu ve taşınma kolaylığı ile istediğiniz yere rahatça kurup ürünlerinizi teşhir edebilirsiniz...
Stand Header bölümüne dijital baskı ve stand çevresine yapılacak dijital baskılarla stand görünürlüğü güçlendirilebilir.Plastik ürün teşhir standımız şimdilik 2 çeşittir.Ölçüleri farklı ebatta 2 çeşittir.Görüntü olarak plastik standraf kenarları oval dönüşlü diğeri ise L şeklindedir.

plastik raflı teşhir demonte stand
plastik teşhir demonte stand raflı özel tasarım
stand teşhir ürünü plastik stand 5 raflı proje mühendislik 0 216 517 30 46

plastik hazır sunum teşhir satış vakum stand örnekleri

ucuz_stand_plastik_raf_teshir_stant

oto malzeme stand örnekleri

stant plastik hazır teşhir stand beş raflı özel tasarım vakum pvc stand imalatıı

kimya temizlik malzemeleri stand

hazır plastik stand 4 raflı vakum teşhir stand

hazır plastik teşhir tanıtım promosyon stand örnekleri

 
More Info

Stand İmalatı

Proje Mühendislik Kendi Bünyesinde Ahşap,Metal,Pleksi Stand İmalatları Yapmaktadır.Firmamız Atölyelerinde Üretilen Standlar Garantimiz Altındadır.İstenilen Tüm stand çeşitleri tarafımızca tasarımı yapılıp numune oluşturulup onayınız halinde toplu üretimi yapılmaktadır.

Display Stand

Firmamız 5mt Dijital Baskı makinamız sayesinde örümcek stand,örümcek masa,rollup,xbanner ve tüm dijital baskı gerektiren hazır display stand çeşitlerinin imalatlarını yapmaktadır.Üretilen tüm display stand çeşitleri firmamız özel garantisi altındadır.Display standlar için firmamızdan keşif ve montaj desteği alabilirsiniz.

Dijital Baskı

Dijital Baskı Çeşitleri Dış mekan ve iç mekan olarak iki çeşittir.Çeşitlerine göre de dijital baskı yapılan kağıt-kumaş veya brandanın kalitesine göre de fiyatlar değişir.Sizde işyerinize veya toplu promosyon amaçlı işyerlerine yapacağınız çalışmalarınızda uygun ve kaliteli malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Tabela Çeşitleri

Tabela Çeşitleri Sizin Talebinize bağlı olarak Kayan yazı,kutu harf tabelalar,yaz sil neon tabela,totem tabela,gravür tabela,neon tabela ve daha birçok tabela çeşidini üretim ve imalatını yapmaktayız.Firmamız profesyonel ekibi ile keşif montaj ve montaj sonrası hizmetleri devam etmektedir.Tabela çeşitlerimiz firmamız garantisi altındadır.

 

Şuanda 5 konuk çevrimiçi