PROJE MÜHENDİSLİK STAND VE REKLAM HİZMETLERİ

YAZILIR SİLİNİR IŞIKLI MENÜ TABELASI AYAKLI MODELİ

Yaz sil neon tabela firmamız üretiminde olup firmamız garantisi altındadır.Farlı sistemlerde ve istenilen boyutlarda üretilebilir.Ayaklı yaz sil neon modelinde 70x90cm ölçüsüne göre sabit standart üretimlerimiz devam etmektedir.Yazılır silinir yaz boz tabelalar günümüzde her sektöre uygun ilgi görmektedir.Kara tahtanın ışıklı tabela versiyonudur.

A Tabela olarak üretilirse iki tarafına da yaz sil neon tabela konulacağından dolayı fiyatı 495tl+kdv dir.

ışıklı yaz boz menü tabela kalemli pano

Tek taraflı ayaklı yaz sil neon tabela pano fiyatı 425tl+kdv dir.

yazılır silinir ışıklı neon tabela kalemli yazboz ışıklı menü tabelasi

Yaz Sil Neon Tabela Video

 

 
More Info

Stand İmalatı

Proje Mühendislik Kendi Bünyesinde Ahşap,Metal,Pleksi Stand İmalatları Yapmaktadır.Firmamız Atölyelerinde Üretilen Standlar Garantimiz Altındadır.İstenilen Tüm stand çeşitleri tarafımızca tasarımı yapılıp numune oluşturulup onayınız halinde toplu üretimi yapılmaktadır.

Display Stand

Firmamız 5mt Dijital Baskı makinamız sayesinde örümcek stand,örümcek masa,rollup,xbanner ve tüm dijital baskı gerektiren hazır display stand çeşitlerinin imalatlarını yapmaktadır.Üretilen tüm display stand çeşitleri firmamız özel garantisi altındadır.Display standlar için firmamızdan keşif ve montaj desteği alabilirsiniz.

Dijital Baskı

Dijital Baskı Çeşitleri Dış mekan ve iç mekan olarak iki çeşittir.Çeşitlerine göre de dijital baskı yapılan kağıt-kumaş veya brandanın kalitesine göre de fiyatlar değişir.Sizde işyerinize veya toplu promosyon amaçlı işyerlerine yapacağınız çalışmalarınızda uygun ve kaliteli malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Tabela Çeşitleri

Tabela Çeşitleri Sizin Talebinize bağlı olarak Kayan yazı,kutu harf tabelalar,yaz sil neon tabela,totem tabela,gravür tabela,neon tabela ve daha birçok tabela çeşidini üretim ve imalatını yapmaktayız.Firmamız profesyonel ekibi ile keşif montaj ve montaj sonrası hizmetleri devam etmektedir.Tabela çeşitlerimiz firmamız garantisi altındadır.

 

Şuanda 6 konuk çevrimiçi